Konkurs na dziesiąte urodziny Casa Mia

Przede wszystkim piękny film, który oddaje klimat tej restauracji. Czy to randka, czy spotkanie biznesowe to warto wpaść na ul.Wojska Polskiego 90a w Zielonej Górze. Szef kuchni zniewoli Wasze podniebienia – gwarantujemy – sprawdziliśmy!

Z okazji naszych 10. urodzin oraz zbliżającego się Dnia Mamy przygotowali dla klientów kilka niespodzianek 🙂 Oto pierwsza z nich!
W roli głównej Pasta Gamberoni, przygotowana przez niezastąpionego Przemysław Matysik, a wraz z nią K O N K U R S 🎈

Zrób prezent Mamie lub ukochanej osobie 🌹Do wygrania podwójne zaproszenie na kolację w dowolnie wybranym przez Ciebie terminie.

Zasady:
1. Polub ich profil na Facebooku
2. Odpowiedz w poście konkursowym w komentarzu na pytanie: Jaka jest Twoja ulubiona potrawa, dzięki której kuchnia Mamy jest niezastąpiona?
3. Udostępnij film na swojej tablicy

Konkurs trwa do niedzieli (24 maja 2020) do godziny 24:00, w poniedziałek ogłaszają zwycięzcę!

#pasta #commercial #reklama #makaron #restauracja #trattoria #zielonagora #dzienmamy #konkurs #kolacja #anniversary

Organizatorem konkursu jest restauracja Casa Mia.

Casa Mia – Pasta Commercial

Kochani, Z okazji naszych 10. urodzin oraz zbliżającego się Dnia Mamy przygotowaliśmy dla Was kilka niespodzianek 🙂 Oto pierwsza z nich! W roli głównej Pasta Gamberoni, przygotowana przez niezastąpionego Przemysław Matysik, a wraz z nią K O N K U R S 🎈 Zrób prezent Mamie lub ukochanej osobie 🌹Do wygrania podwójne zaproszenie na kolację w dowolnie wybranym przez Ciebie terminie. Zasady: 1. Polub nasz profil na Facebooku 2. Odpowiedz w komentarzu na pytanie: Jaka jest Twoja ulubiona potrawa, dzięki której kuchnia Mamy jest niezastąpiona? 3. Udostępnij film na swojej tablicy Konkurs trwa do niedzieli (24 maja 2020) do godziny 24:00, w poniedziałek ogłaszamy zwycięzcę! #pasta #commercial #reklama #makaron #restauracja #trattoria #zielonagora #dzienmamy #konkurs #kolacja #anniversaryOrganizatorem konkursu jest restauracja Casa Mia.

Opublikowany przez Casa Mia Czwartek, 21 maja 2020