Gorzów zaczyna Grand prix

W piątek i sobotę 11 i 12 września br. cały Gorzów będzie żył jedną dyscypliną sportu – żużlem. Będziemy kibicować polskim zawodnikom w zmaganiach na czarnym torze, a zwłaszcza jednemu – broniącemu tytułu Mistrza Świata Bartoszowi Zmarzlikowi. Na stadionie im. Edwarda Jancarza rozpoczyna się Grand Prix na żużlu. Gorzów na dwa dni zmienia się w światową stolicę speedwaya: Zmarzlik, Madsen, Sajfudtinow, Lindgren, Vaculik, Janowski, Dudek i wiele innych nazwisk, których w świecie żużla nikomu nie trzeba przedstawiać przyjadą do naszego miasta.

Bilety na to wyjątkowe wydarzenie wciąż są jeszcze dostępne. Można je kupić zarówno przez internet – na stronie www.stal.kupbilety.pl, jak i stacjonarnie – w sklepie kibica, lub bezpośrednio przed wydarzeniem w kasach stadionu. Wejściówki dostępne są w cenie 150 zł (trybuna niska) oraz 170 zł (trybuna wysoka). Każda jest imienna i kupowana na konkretne, numerowane krzesełko. Gratka nie tylko dla kibiców Grand Prix to więcej niż zawody. To także cała otoczka i szereg przygotowanych atrakcji. Wiele z nich dostępnych będzie dla wszystkich, bez konieczności posiadania biletów wstępu. Tak będzie na przykład ze strefą food trucków.

Pod patronatem sponsora tytularnego imprezy, firmy Enea, uruchomiona zostanie natomiast specjalna strefa kibica. A w niej atrakcji ile kibic pomieści. Ta strefa będzie bowiem dostępna tylko dla posiadaczy biletów na piątkowe lub sobotnie wydarzenie. Kibice będą mogli z niej korzystać już na 4h przed wydarzeniem, a także jeszcze godzinę po nim. Kibicom zaproponujemy szereg zabaw:wirtualny przejazd rollercoasterem – na specjalnej platformie odczujemy każdy zakręt i wszystkie wstrząsy;symulator jazdy na żużlu – dla każdego, kto chce się poczuć jak Bartek Zmarzlik;wyścigi zdalnie sterowanych pojazdów – na wielkoformatowym torze by jeszcze bardziej podkręcić Waszą adrenalinę. Ostrożności nigdy dość Na stadion należy przyjść (i przemieszczać się) w maseczce ochronnej lub przyłbicy, a w każdym miejscu starać się zachowywać dystans społeczny. Na samo wydarzenie obowiązuje także zakaz wnoszenia wszelkich toreb, plecaków i własnych napojów.
Głos Lubuski

www.gloslubuski.pl

#GlosLubuski