Gubin spełnia potrzeby mieszkańców

RTBS sp. z o.o. planuje budowę kameralnego osiedla w Gubinie przy ulicy Sportowej. Wykonawcą wyłonionym w przetargu została firma PKM Zachód – znany lubuski deweloper. Wywiad z Burmistrzem Gubina i Prezesem spółki RTBS w artykule.

W pierwszym etapie wybudowane będą dwa budynki w tym jeden z mieszkaniami w pełni wykończonymi do wynajęcia, drugi w systemie deweloperskim z mieszkaniami na sprzedaż.

Na każdej z kondygnacji znajdować się będą dwa mieszkania dwupokojowe o powierzchni ok. 50 m² oraz cztery mieszkania trzypokojowe o powierzchni ok. 63 m² z niezależnym gazowym systemem centralnego ogrzewania i podgrzewania wody użytkowej (piece dwufunkcyjne).

Każde z mieszkań posiada także wygodną i przestronną loggię oraz dostęp do komórki lokatorskiej. Teren wokół budynków zostanie w pełni zagospodarowany. Wybudowana zostanie wewnętrzna droga dojazdowa do parkingów, chodniki, skwery a także plac zabaw dla dzieci.

Wszystkich zainteresowanych wynajęciem lub kupnem mieszkania zapraszamy do osobistego kontaktu z Regionalnym Towarzystwem Budownictwa Społecznego Sp. z o.o. z siedzibą w Zielonej Górze przy ulicy Niecałej 2G lub telefonicznie pod numer 68 452 87 01.

Wykonawca, którym została firma PKM Zachód dał się poznać w regionie jako sprawdzony inwestor i dobry partner budowlany. Budynki wielomieszkaniowe tej firmy możemy spotkać w całym województwie. Prezentują bardzo wysoki standard wykonania oraz najnowsze rozwiązania techniczne.