Lubuski Kongres Kobiet

XII Lubuski Kongres Kobiet odbędzie się 11 września o godz. 11.00 w Urzędzie Marszałkowskim. Rejestracja rusza dziś! W związku z epidemią ilość miejsc jest ograniczona!

Debaty: „Życie po życiu – czyli czego nauczył nas pandemia” oraz „Gruntowanie cnót niewieścich”, pokaz mody oraz koncert zespołu The Cuban Latin Jazz – to główne punkty tegorocznego XII Lubuskiego Kongresu Kobiet. – Kongres Kobiet, to od 11 lat platforma rozmów o kobietach, ich problemach, pasjach, roli w społeczeństwie. Wydarzenie każdego roku gromadzi ekspertów, przedstawicieli stowarzyszeń i fundacji oraz rzesze Lubuszanek i  Lubuszan, którym nie są obojętne sprawy Polski, Polek i Polaków. Z powodu pandemii, w ubiegłym roku nie udało nam się spotkać. W tym roku wracamy! A czas jest szczególny, bo ten rok zmienił wiele w naszym otoczeniu, także w życiu kobiet. Nie możemy tego zostawić bez echa! Chcemy o tym rozmawiać – mówi marszałek Elżbieta Anna Polak.

Aby wziąć udział w wydarzeniu należy zarejestrować się poprzez formularz zgłoszeniowy dostępny TUTAJ! W związku z pandemią i związanymi z nią ograniczeniami, w wydarzeniu będzie mogło wziąć udział 150 osób. Liczy się kolejność zgłoszeń. Podczas wydarzenia obowiązywać będzie reżim sanitarny.